KATALOG KNIH
  BAZAR, ANTIKVARIÁT
  CIZOJAZYČNÁ LIT.
  VESELÁ SOVA
  PRAVIDLA NÁKUPU
  ÚVOD


Dát knihu k prodeji
Nápověda


Vyhledávání v BAZARU
Hledat v kategorii:
Hledaný text: 
 
 knih na stránku

Internetové knihkupectví
VESELÁ SOVA
I. Olbrachta 672
674 01  Třebíč
veselasova@centrum.cz

PorovnejCenu.cz - katalog internetových obchodů


 

Vkladání knih k prodeji v bazaru Veselá sova

Klikněte na odkaz Dát knihu k prodeji v levé části obrazovky. Zobrazí se formulář k zadání údajů o knize a kontaktu na Vás. Vyplňte všechny tučně označená pole. Do pole Titul zapište název knihy. Do pole Autor zadejte všechny autory díla. Pole popis můžete použít k uvedení dalších informací o knize. Do pole cena uveďte cenu, za kterou chcete knihu prodat. Pokud cenu nezadáte, inzerát se automaticky doplní o text Cena: dohodou. Ve výběrovém poli Kategorie vyberte tu kategorii, která nejlépe odpovídá vkládané knize.

Dále vyplňte své kontaktní údaje. Jméno, email a telefon se zobrazí v textu inzerátu. Heslo je určeno pro jen Vás a umožní Vám inzerát smazat. Dobře si jej proto zapamatujte. Pokud heslo zapomenete, kontaktujte správce.

Platnost nabídky určuje, jak dlouho se bude inzerát zobrazovat návštěvníkům. Přednastavené datum odpovídá podání inzerátu na 90 dní. Datum můžete změnit dodržte však formát data DD.MM.RRRR resp. D.M.RRRR.

Po vyplnění všech údajů stiskněte tlačítko pro odeslání dat. Vkládáte-li pouze jednu knihu stiskněte tlačítko "K prodeji". Chcete-li vložit více knih stiskněte tlačítko "K prodeji a další kniha". Nebudete muset znovu vyplňovat své kontaktní údaje. Nechcete-li vložit žádnou knihu stiskněte tlačítko "Zrušit". Po vložení poslední knihy bazar automaticky zobrazí všechny knihy (1 stránku výpisu) z kategorie, do které byla vložena poslední kniha. Byl-li dříve nastaven text k vyhledávání, toto nastavení se zruší.

Mazání podaného inzerátu

Vyhledejte svůj inzerát, který chcete smazat. Klikněte na červený křížek x zobrazený za názvem knihy. Inzerát se zobrazí samostatně s výzvou k zadání hesla. Zkontrolujte, zda jde skutečně o inzerát, který chcete smazat. Zadejte heslo, které jste uvedli při vkládání tohoto inzerátu a stiskněte tlačítko Smazat.

Vyhledávání inzerátu

Vyhledávání v inzerátech Vám umožní formulář v nabídce na levé straně. Můžete zde zvolit kategorii, text, který se má hledat a počet knih na jedné stránce. Zvolte kategorii, zapište hledaný text, nastavte počet knih na stránce a stiskněte ikonu pro odeslání:

Zadáte-li hledaný text, systém vám zobrazí jen ty knihy, kde se nachází tento text. Vyberete-li kategorii, bude systém hledat pouze knihy v této kategoriii. Nastavením pole "Počet knih na stránku" stanovíte maximální počet knih, které se Vám zobrazí na jedné stránce. Po vyplnění pole stiskněte ikonu pro odeslání. Pro další použití si systém nastavené hodnoty zapamatuje.

Při vyhledávání nemusíte nastavit všechny možnosti. Stačí vyplnit jen hledaný text, nebo jen vybrat kategorii. Pokud nedostanete předpokládané výsledky, zkontrolujte, zda jste nenechali omezení vyhledávání na kategorii z dřívějšího vyhledávání.

Pro přechod na další nebo předchozí stránku vybraných knih použijte příslušné odkazy na konci výpisu knih.